KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9636192

nr 963 6192

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad 1906, Stilleben, 36x25

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 maj 2015
kl 18:11:01

25/5 18:06:01 1      Vinnande bud